etyczny wybór to świadoma konsumpcja.

Etyczny wybór to świadoma konsumpcja.

Etyczny Kosmetyczny jest drogerią internetową oferującą wyłącznie kosmetyki nie mające żadnych powiązań z testami na zwierzętach.

Etyczny Kosmetyczny to unikalny projekt stworzenia sklepu, który daje możliwość połączenia przyjemności zakupu naturalnych produktów do pielęgnacji ciała z możliwością pomocy bezdomnym, chorym i bezbronnym zwierzętom bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Dlatego z nieukrywaną przyjemnością zapraszamy do sklepu wszystkich Zwierzolubów, Kosmetykomaniaków, Ekoświrów, Naturalnościowców i Zwerowasterów. Jeśli należysz do którejkolwiek z wymienionych grup, albo dopiero planujesz przyłączyć się do niej klikaj, sprawdzaj, pytaj i zakupuj. Odwiedź nasz sklep, bo znajdziesz w nim tylko naturalne produkty, pochodzące od polskich producentów, rodzinnych manufaktur, mniejszych i trochę większych, ale działających w trosce o Twoje ciało i zdrowie. Kosmetyki bazujące na masłach, olejach i roślinnych ekstraktach pozyskiwanych w trosce o faunę i florę naszej planety. Znajdziesz tu produkty bez oleju palmowego, bez szkodliwej chemii i uczulających konserwantów. I wszystkie zapakowane w duchu less waste! Dla dobra nas wszystkich i Matki Natury. Ziemia jest naszym domem, a my jesteśmy jej częścią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapewniamy, że publikowane opinie pochodzą od osób, które używały lub nabyły dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie o produkcie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.