Naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–12 z 330 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 330 wyników

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała

Pielęgnacja ciała jest niezwykle ważna nie tylko z potrzeby uzyskania gładkiej i pełnej blasku skóry. Wybór produktów naturalnych do ciała daje gwarancję zdrowia całego organizmu. Skóra ciała stanowi największą powierzchnię naszego organizmu, którą traktujemy produktami mającymi za zadanie o nią zadbać. Tylko naturalne składniki kremów, balsamów, produktów do kąpieli, bez szkodliwej chemii sprawiają, że żadne niepożądane składniki nie przedostają się przez skórę do wnętrza naszego organizmu. Wybierając naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała możemy to zapewnić.

Osiągnięcie oczekiwanego rezultatu końcowego wymaga przestrzegania wszystkich etapów pielęgnacji. Rytuał pielęgnacji powinien zaczynać się od oczyszczenia i złuszczenia skóry. Uzyskujemy to poprzez zastosowanie peelingów do ciała czy szczotek do szczotkowania na sucho. Wtedy dopiero skóra jest przygotowana na przyjęcie wszystkiego co najlepsze w naturalnej pielęgnacji. Czerpie całą powierzchnią z kąpieli w soli bogatej w drogocenne minerały, czerpie z oleju zawartego w naturalnych mydłach lub delikatnych żelach, olejkach pod prysznic. Odpowiednio przygotowana jest gotowa na wchłanianie dobrodziejstw zawartych w masłach i balsamach do ciała. Jeśli dodatkowo wspomożemy ją olejami, olejami suchymi do ciała, z pewnością odwdzięczy się efektem aksamitnej gładkości i blasku. Nawilżona i zregenerowana skóra jest dłużej młoda i skutecznie opiera się upływowi czasu.

W naszym sklepie oferujemy wszystko co niezbędne do osiągnięcia rezultatów, które usatysfakcjonują każde wymagające ciało. Zarówno skórę suchą, skórę wrażliwą jak i tą idealną, która tylko potrzebuje, aby czas się dla niej zatrzymał.  Peelingi do ciała, zarówno te łagodniejsze peelingi cukrowe, jak i te złuszczające bardziej peelingi solne i solno-cukrowe, bogate w sole mineralne i drogocenne naturalne oleje. Pudry i sole do kąpieli, mydła złuszczające, mydła peelingujące. Znajdziesz również balsamy do ciała, masła do ciała dla skóry wymagającej bogatszej pielęgnacji, eliksiry do ciała, eliksiry rozświetlające i nawilżające. Suche dłonie znajdą ukojenie po użyciu kremu do rąk wypełnionego masłem naturalnym, a stopy wygładzą się po masełku do stóp i łokci.  Wszystko to by osiągnąć efekt łał będąc cały czas w zgodnie z naturą.

Ciało to także higiena. Dlatego naturalny dezodorant w kremie, dezodorant bez aluminium stanie się zdrowym niezbędnikiem każdej łazienki.

I wszystko w duchu less waste!