Kosmetyki dla mężczyzn

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–12 z 108 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 108 wyników

Naturalne produkty i kosmetyki dla mężczyzn

Nasi mężczyźni. Czasem zaglądają tu sami, w poszukiwaniu naturalnej pielęgnacji, czasem to kobiety dokonują wyborów pielęgnacyjnych w ich imieniu. Niezależnie od wariantu, który zachęcił Cię do odwiedzin z pewnością wybór naturalnej pielęgnacji okaże się tym czego szukasz dla męskiej skóry.

Jeśli szukasz produktów uniwersalnych, męskich, których możesz użyć do kilku zastosowań – świetnie trafiłeś! U nas znajdziesz męskie mydła w kostce, którymi umyjesz twarz, ciało, włosy… i co tam jeszcze dusza zapragnie. W tym celu przejrzyj 4szpaki i ich bestsellerowe mydła Wyrwidąb i Waligórę. Możesz też wybrać osobny szampon w kostce 4 szpaki czy solidny Krasnoludzki szampon w kostce z SoapSzop. Po kąpieli polecamy posmarować męskie ciało i lico obłędnie męsko pachnącym balsamem do twarzy i ciała Zielona Kawa z Tabaką Mokosh lub totalnie uniwersalnym Krasnoludzkim kremem do twarzy i do d… Soap Szop. I jesteś gotowy na Ohy i Ahy damskiej części naszego rodzaju.

Jeśli jednak w swym zabieganym i zapracowanym życiu znajdziesz chwilę, aby pielęgnacji poświęcić ciut więcej uwagi, polecamy skorzystaj z wyjątkowych męskich peelignów do ciała. Znajdziesz u nas zarówno peelingi w kostce i peelingi solne, na przykład pachnący Zieloną Kawą i Tabaką peeling do ciała Mokosh. Skóra po peelingu jest tak delikatna, co może zaskoczyć nawet Ciebie!

Odczaruj swój zarost korzystając z zawadiackiego peelingu do brody Czarnobrodego SoapSzop i oleju do brody o ulubionym zapachu (do wyboru, do koloru). A jeśli Ty lub Twoja druga połowa preferujecie lico gładkie idealnie, uniknij podrażnień po goleniu stosując łagodzące serum po goleniu Clochee. Oj zobaczysz, na nim się nie zawiedziesz.

We włosy koniecznie wmasuj we wzmacniający olej do włosów zapobiegający wypadaniu Iossi i już jesteś gotowy na podbój świata! A wszystko to przyjemne, naturalne i wzbudzające podziw i szacunek u płci przeciwnej.

Zaszalej naturalne i w duchu zero waste w Etycznym Kosmetycznym!