Naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–12 z 374 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 374 wyników

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy.

Skóra twarzy, choć dbamy o nią najczęściej, nie ma łatwego życia. Eksponowana na wszystkie warunki atmosferyczne: słońce, promieniowanie UV w lecie, wiatr, mróz i smog zimą. Zapewnienie jej właściwej pielęgnacji stanowi duże wyzwanie, zwłaszcza gdy mamy cerę problematyczną, wrażliwą na warunki środowiskowe lub borykającą się z niedoskonałościami. Każda z nas pragnie zatrzymać upływ czasu i wyglądać młodo i zdrowo niezależnie od wieku.

W tym celu musimy pamiętać o wieloetapowej pielęgnacji przy użyciu produktów naturalnych, zawierających naturalne składniki pochodzenia roślinnego, bez chemii i bez konserwantów. Pierwszym i najważniejszym krokiem jest oczyszczenie. Do tego celu polecamy naturalne oleje, płyny micelarne, które doskonale zmyją makijaż i nieczystości całego dnia. Uzupełnieniem oczyszczenia i/lub zmycia preparatu do demakijażu będzie płyn, żel do mycia twarzy. Dopiero teraz stosujemy peeling do twarzy, aby złuszczyć skórę i przygotować ją na wchłanianie tego co najlepsze. Peeling, scrub do twarzy zależnie od cery i upodobań. Może być to peeling mechaniczny lub dla cery wrażliwej peeling enzymatyczny, a dla niezdecydowanych peeling 2w1 mechaniczno-enzymatyczny czy peel-maseczka.

Aby nawilżyć, zregenerować, wyciszyć skórę zastosuj maskę do twarzy. Zależnie od potrzeb maskę gotową lub do przygotowania w połączeniu z wodą, hydrolatem i/lub ulubionym olejem.

Na koniec oczywiście tonik lub hydrolat, serum i krem, serum i krem do twarzy oraz pod oczy. Nie zapominaj, że skóra pod oczami najszybciej się starzeje! Dlatego tutaj serum pod oczy jest niezbędnikiem!

I już jesteś gotowa na buziaki! O ile nie zapomniałaś o peelingu do ust i balsamie do ust! Oczywiście tym naturalnym i całuśnie pachnącym! I voila! Naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy – to wszystko czego potrzebujesz.