Mydlarnia

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–12 z 77 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 77 wyników

Tylko naturalne mydła dla prawdziwych mydłomaniaków

Prawdziwe królestwo dla wielbicieli mydeł. Znajdziesz tu wyłącznie naturalne mydła w kostce. Zarówno mydła pachnące, urzekające swym kolorem, formą i zapachem, jak i mydła gospodarcze, mydła bezzapachowe, mydła dla alergików i mydła dla dzieci. Wszystkie z zawartością naturalnych olei, maseł, ekstraktów roślinnych i bardzo często suszonych ziół i kwiatów. Wszystko po to, by skutecznie i delikatnie oczyścić skórę pozostawiając ją gładką i nawilżoną.

Każdy szanujący się mydłomaniak z przyjemnością użyje kostki mydło-peeling, peeling z kawą, dynią czy cynamonem.

Jeden wybierze klasyczne mydło w kostce i położy je na mydelniczce z dziurką (żeby obowiązkowo obeschło), a mydłomaniak prysznicowy wybierze mydło na sznurku, by z dumą powiesić je w ulubionym miejscu.

No i jest jeszcze mydłomaniak włosowy, który nie omieszka skorzystać z nowości jaką jest szampon w kostce i odżywka w kostce. Mydło do włosów przecież doskonale zna i ceni są łagodność i brak podrażnień skóry głowy, ale koniecznie spróbuje czegoś nowego. Ważne, że w kostce i bez oleju palmowego! Przecież zero waste i etyczne wybory są nie bez znaczenia dla nas i naszej planety Ziemi!