Dla dziecka i mamy

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników

Wyłącznie naturalne produkty dla dziecka i mamy

Najmłodsi milusińscy są naszymi najbardziej wymagającymi klientami. Dlatego wszystkie produkty oferowane właśnie dla nich opierają się wyłącznie na najdelikatniejszych składnikach, bez niepotrzebnych dodatków. Często są to produkty bezzapachowe, produkty hipoalergiczne, ewentualnie subtelnie pachnące, bo bezpieczeństwo maluchów jest dla nas priorytetem.

Naturalne produkty dla dzieci mają za zadanie delikatnie oczyścić skórę dziecka, nawilżyć ją i zapewnić naturalną barierę ochronną. W składzie kosametyków dla dzieci znajdziesz składniki kojące i łagodzące podrażnienia, składniki nawilżające, regenerujące otarcia i mikrourazy, pielęgnujące skórę nawet skórę, nawet skórę skłonną do alergii. Będą to naturalne oleje i masła, ale tylko te wybrane i przebadane, którym możesz zaufać bez obaw o skórę Twojego maluszka. Jednocześnie pamiętaj, że wszystko co jest dobre dla Twojego dziecka z powodzeniem możesz użyć do swojej skóry. Nie wykluczone, że akurat produkty dla dzieci staną się idealne dla całej rodziny.

W naszym sklepie znajdziesz delikatne, naturalne mydła dla dzieci by oczyścić skórę,  olejki do kąpieli dla dzieli i niemowląt, olejki do masażu dla dzieci i niemowląt oraz kremy ochronne dla dzieci i niemowląt (Iossi). Wszystko po to, aby od pierwszych chwil życia dawać naszym dzieciom tylko najlepsze co pochodzi z natury.