Uszate Serca Warszawy

uszate-serca-warszawy-logo

Uszate Serca Warszawy są jednym z sześciu regionów ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pomocy Królikom.

Działają w Warszawie i okolicach, choć przeprowadzają adopcje również na odległość. Każdy z regionów działa oddzielnie, mając swoich własnych podopiecznych – choć oczywiście współpracują ze sobą i działają dla wspólnego celu.
Uszate Serca Warszawy to garstka osób zakochanych w królikach i poświęcających ratowaniu ich cały wolny czas. Praca członków stowarzyszenia oraz wolontariuszy jest w stu procentach nieodpłatna. Nikt z członków nie jest zatrudniony, a całe ich działanie wynika z chęci pomocy zwierzętom i odbywa się w czasie wolnym od prywatnych obowiązków.
Obecnie pod opieką Uszatych Serc jest około 20 królików, zamieszkujących domy tymczasowe oraz azyl zlokalizowany na warszawskim Okęciu. Wszystkie króliki, które trafiają do stowarzyszenia, są na bieżąco badane, leczone, kastrowane, szczepione, chipowane, a także socjalizowane i zaznajamiane z normalnym, godnym życiem zwierzęcia. Stowarzyszenie prowadzi adopcje królików oraz promuje odpowiedzialną i zgodną z potrzebami gatunkowymi opiekę nad nimi. Przyjmuje króliki interwencyjne, porzucone, znajdowane na ulicach, a także oddawane przez osoby prywatne.

Więcej na temat Stowarzyszenia Pomocy Królikom dowiesz się na ogólnopolskiej stronie https://kroliki.net
Natomiast szczegóły związane z aktualnymi działaniami w regionie na profilu Fb: Uszate Serca Warszawy

Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. A. Grottgera 18
81-809 Sopot
KRS: 0000237887

email: warszawa@kroliki.net
https://kroliki.net/

Osoby chcące wspomóc warszawskie Stowarzyszenie proszone są o wpłacanie datków na poniższy numer konta:
52 2130 0004 2001 0516 7234 0002
tytułem: darowizna