Auna jaśminowy olejek do ciała 100ml

49,00 

Wegański olejek jaśminowy, który cechuje się mnogością dobroczynnych działań. Niesamowicie intensywny, kwiatowy zapach z miejsca wprawia w dobry nastrój, stanowiąc tym samym naturalny antydepresant. Kojący aromat jaśminu pomaga zwalczać bezsenność, przywraca wewnętrzną harmonię i dodaje energii. W butelce znajdziesz prawdziwe, naturalne kwiaty jaśminu!

Pozostało tylko: 1

Najniższa cena ( 8 lutego 2023 ): 39,20 

Kup teraz, zapłać za 30dni

  • darmowa wysyłka od 189 PLN!
  • 14 dni na zwrot
  • szybka wysyłka do paczkomatów inPost, Orlen Paczka lub kurierem DPD
  • pakujemy w duchu „less waste”
  • przesyłki do paczkomatów nadajemy również w weekend
Bezpieczne zakupy

Relaks w kwiatowej postaci

Wegański olejek jaśminowy cechuje się mnogością dobroczynnych działań. To produkt mający wpływ na miękkość skóry – olejek ujędrniający przywraca jej elastyczność i sprawia, że jest przyjemna w dotyku. Niesamowicie intensywny, kwiatowy zapach z miejsca wprawia w dobry nastrój, stanowiąc tym samym naturalny antydepresant. Kojący aromat jaśminu pomaga zwalczać bezsenność, przywraca wewnętrzną harmonię i dodaje energii. Precz z jesienno-zimową chandrą!

Spójrz też na świetny skład: różnorodne oleje, ekstrakt z nagietka czy witamina E dbają o piękny wygląd Twojej skóry każdego dnia. Komponenty znakomicie nawilżają, wygładzają i ujędrniają ciało, a także regenerują zniszczony naskórek. Jedwabista gładkość gwarantowana już po pierwszym użyciu!

W środku naszego olejku ujędrniającego do ciała znajdziesz pływające, suszone kwiaty jaśminu, które efektownie wyglądają oraz cudownie zmiękczają skórę. Użyj naszego jaśminowego olejku i odpręż się – zasługujesz na to!

Skład: olej ze słodkich migdałów, olej awokado, olej sezamowy, olej jojoba, witamina E, kompozycja zapachowa, suszone kwiaty jaśminu.

INGREDIENTS: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Persea Gratissima Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Parfum*, Jasminum Officinale Flower.

* Benzyl Benzoate, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Hydroxycitronellal, Eugenol.

Rozprowadź olejek na całym ciele bezpośrednio po kąpieli, na jeszcze wilgotnej skórze.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Auna jaśminowy olejek do ciała 100ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapewniamy, że publikowane opinie pochodzą od osób, które używały lub nabyły dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie o produkcie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.