Auna szampański olejek do ciała z ekobrokatem 100ml

68,00 

Luksus na Twojej skórze

Poczujesz go natychmiastowo, wcierając w ciało nasz olejek do ciała o zapachu i wyglądzie szampana z górnej półki. Kosmetyk odznacza się suchą konsystencją, więc nie pozostawia żadnych plam na skórze oraz ekspresowo się wchłania. Już sama aplikacja to czysta przyjemność!

Pozostało tylko: 1

Najniższa cena ( 2 stycznia 2023 ): 68,00 

Kup teraz, zapłać za 30dni

  • darmowa wysyłka od 189 PLN!
  • 14 dni na zwrot
  • szybka wysyłka do paczkomatów inPost, Orlen Paczka lub kurierem DPD
  • pakujemy w duchu „less waste”
  • przesyłki do paczkomatów nadajemy również w weekend
Bezpieczne zakupy

Luksus na Twojej skórze

Poczujesz go natychmiastowo, wcierając w ciało nasz olejek do ciała o zapachu i wyglądzie szampana z górnej półki. Kosmetyk odznacza się suchą konsystencją, więc nie pozostawia żadnych plam na skórze oraz ekspresowo się wchłania. Już sama aplikacja to czysta przyjemność! Szereg przemyślanych, pasujących do siebie składników, m.in. dobroczynne oleje, ekosilk czy witamina E doskonale nawilżają, wygładzają i ujędrniają ciało, a także regenerują zniszczony naskórek. Jedwabista gładkość już po pierwszym użyciu! Błyszczący dodatek w postaci ekologicznego brokatu rozświetli Twoją skórę nawet w najgłębszej ciemności. Z tego względu produkt idealnie sprawdzi się na wszelkiego rodzaju imprezy i ważne wydarzenia. Olśnij towarzystwo – dosłownie!

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed, Oil Sesamum Indicum Seed Oil, Helianthus Anuus Seed Oil, Fucus Vesiculosus Extract, Isoamyl Laurate & Isoamyl Cocoate, Shea Butter Ethyl Esters, Tocopheryl Acetate, Parfum, Mica, Titanium Dioxide, Silca, Synthetic Mica, Iron Oxide, Tin Oxide

Skład: olej ze słodkich migdałów, olej z pestek winogron, olej jojoba, olej sezamowy, olej z alg fucus, ekosilk, emolient z masła shea, witamina E, kompozycja zapachowa, pigment mineralny, eko brokat.

Nałóż na suchą lub wilgotną skórę.
Kosmetyk odznacza się suchą konsystencją, więc nie pozostawia żadnych plam na skórze oraz ekspresowo się wchłania.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Auna szampański olejek do ciała z ekobrokatem 100ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapewniamy, że publikowane opinie pochodzą od osób, które używały lub nabyły dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie o produkcie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.