Odkryj odżywczy olejek o słodkim zapachu pomarańczy w czekoladzie! Roślinna formuła łączy w sobie wygładzającą moc mieszanin emolientów naturalnego pochodzenia z regenerującym olejem z awokado. Zawarte w produkcie oleje: ze słodkich migdałów i jojoba natłuszczają i zmiękczają skórę. Witamina E dba o jej sprężystość. Olejek niweluje uczucie szorstkości. Produkt został wzbogacony o ekstrakt z lukrecji, który działa kojąco na skórę.
Czy wiesz, że…
Tworzymy takie produkty, jakich sami chcielibyśmy używać? Receptura kosmetyku oparta jest o dobroczynne składniki naturalnych olejów takich jak: olej z awokado, olej z jojoba i olej ze słodkich migdałów. Połączenie tych składników sprawia, że skóra staje się bardziej nawilżona, zregenerowana i odżywiona, razem tworząc witaminową bombę.
Ale to nie wszystko! Produkt został wzbogacony ekstraktem z lukrecji, którego zadaniem jest ukojenie skóry. Za sprawą mieszaniny naturalnych emolientów kosmetyk charakteryzuje się lekką konsystencją. To świetny produkt dla tych, którzy poszukują naturalnego, szybko wchłaniającego się olejku.
Pachnie…
Niezwykle. Kuszący zapach słodkiej pomarańczy zanurzonej w czekoladzie pobudza zmysły i sprawia, że codzienne dbanie o ciało staje się naturalnym i przyjemnym rytuałem. Dołącz do naszej podróży w kierunku świadomych wyborów kosmetycznych i zaproś Dziki Ogród do swojej łazienki.
Co tu działa?
Regenerujący olej z awokado
Natłuszczające i zmiękczają oleje ze słodkich migdałów i jojoba
Nawilżającą witaminę E
Kojący ekstrakt z lukrecji
Niwelująca efekt tłustości mieszanina emolientów naturalnego pochodzenia
Odkryj, co wyróżnia owocowy olejek:
-95% składników pochodzenia naturalnego
-Wegańska formuła
-Polski produkt
-Opakowanie nadaje się do recyklingu
-Zachowuję dobrą praktykę produkcyjną GMP
-Zawiera naturalne barwniki
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.