Mokosh Mięta z aloesem esencja tonizująco-łagodząca 100ml

65,00 

Esencja tonizująco-łagodząca Mięta z aloesem została stworzona aby chronić i odświeżać skórę oraz działać nawilżająco. Ekstrakt z aloesu skutecznie łagodzi podrażnienia i wspomaga regenerację skóry, a hydrolat z mięty koi ją i odświeża.

Idealna do stosowania na dzień.

Pozostało tylko: 1

Najniższa cena ( 9 lipca 2023 ): 65,00 

Kup teraz, zapłać za 30dni

  • darmowa wysyłka od 189 PLN!
  • 14 dni na zwrot
  • szybka wysyłka do paczkomatów inPost, Orlen Paczka lub kurierem DPD
  • pakujemy w duchu „less waste”
  • przesyłki do paczkomatów nadajemy również w weekend
Bezpieczne zakupy

Esencja tonizująco-łagodząca Mięta z aloesem została stworzona aby chronić i odświeżać skórę oraz działać nawilżająco. Ekstrakt z aloesu skutecznie łagodzi podrażnienia i wspomaga regenerację skóry, a hydrolat z mięty koi ją i odświeża. Ocet jabłkowy przywraca odpowiednie pH i działa ochronnie przeciw wolnym rodnikom. Bioferment z rzodkwi wzmacnia prawidłowy mikrobiom skóry oraz w sposób naturalny konserwuje esencję. Bioferment z bambusa zawiera biodostępną krzemionkę, która wspomaga procesy odnowy skóry oraz tworzy na powierzchni skóry delikatny film ochronny. Kompleks z ksylitolem i jego pochodnymi skutecznie nawilżają skórę. Ekstrakt z kory afrykańskiej brzozy (Anogeissus leiocarpus) polepsza wchłanianie witaminy C, która wspomaga syntezę kolagenu w skórze wykazując działanie silnie przeciwstarzeniowe.

Esencja tonizująco-łagodząca idealnie pielęgnuje skórę twarzy, szyi i dekoltu, a regularnie stosowana:

Łagodzi podrażnienia
Nawilża skórę
Regeneruje skórę
Koi
Likwiduje szorstkość
Odświeża
Pozostawia uczucie wygładzonej skóry
Działa przeciwstarzeniowo

INCI: Mentha Piperita Leaf Water, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Lactobacillus/Arundinaria Gigantea Ferment Filtrate, Aqua, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Xylitylglucoside, Acetum, Anhydroxylitol, Propanediol, Anogeissus Leiocarpa Bark Extract, Xylitol, Glucose

Esencja jest kosmetykiem wegańskim. 
Nie posiada składników z przeciwwskazaniami dla kobiet w ciąży.

Rozprowadź esencję wacikiem równomiernie na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu omijając okolice oczu.
Nie rozpylaj bezpośrednio na skórę.
Stosuj 1-2 razy dziennie.
Przed pierwszym użyciem esencji wykonaj test na skórze, aby wykluczyć alergię na którykolwiek ze składników.

Polecamy użycie Esencji mięta z aloesem na dzień, a na noc Esencji tonizującej Biała Róża od Mokosh.

Esencja jest kosmetykiem wegańskim. 
Nie posiada składników z przeciwwskazaniami dla kobiet w ciąży.