sojowe świece od auna

Sojowe świece od AUNA

Podnosząc drewniane wieczko świecy roztacza się zapach boski: wyraźny lecz jednocześnie delikatny, naturalny i wdzięczny, bez grama sztuczności. Wszystkie świece są szklane, solidnie wykonane, z dbałością o najmniejszy szczegół. Wnętrze stanowi wosk sojowy. O zaletach wosku sojowego napisano już wiele, ale warto przypomnieć, że wosk sojowy wydziela 90% mniej dwutlenku węgla niż wosk tradycyjnych świec. Jest zatem bezpieczny dla dzieci, alergików, w zasadzie nas wszystkich, delektujących się otulającym zapachem.
Dodatkowo wszystkie świece posiadają podwójne knoty dla lepszego palenia. Świece są przykryte drewnianymi wieczkami, które jednocześnie mogą być podstawkami podczas używania świecy. Dzięki temu zabezpieczają przed nagrzaniem powierzchnię, na której stawiamy świecę.

Rozpakowując świeczki nie mogłam ukryć zachwytu. Każdy zapach jest piękny i wyjątkowy. Nie sposób zdecydować, który podoba się najbardziej. Po prostu każdy jest inny.

Japońska wiśnia – chyba najbardziej wyrazista, rześka. Oprócz dojrzałej wiśni wyczujesz w niej cytrusy, ambrę, paczulę i trochę słodyczy. Nieoczywista i intrygująca. Wciąż odkrywam jej zapach na nowo i wcale mi się nie nudzi.

La dolce vita – och, to świeczka iście we włoskim stylu ? Rześka, lekka, owocowo-kwiatowa, ale nie mdła! Pachnie wiosną we Włoszech, wiatrem niosącym zapach kwiatów i cytrusów i flirtem – lekkim, niewinnym, uśmiechniętym… delikatna i kobieca, po prostu piękna!

Piernik – korzenny i słodki. Niby piernik, a trochę jak upieczona przez Babcię świąteczna szarlotka. Znajdziesz tam imbir, gałkę muszkatołową i kardamon pomieszane ze słodyczą gruszek i jabłek. Nad tym wszystkim góruje ciepła, otulająca wanilia. Idealna dla wielbicieli słodkości.

No i last but not least: Grzane Wino! Limitowana seria Auny to prawdziwy grzaniec na długie zimowe wieczory! Wino, goździk, cynamon i pomarańcza! Czego chcieć więcej? Zapach upaja, prawie dosłownie.

Ciekawe, na które zapachy Wy się zdecydujecie???